תפריט הרזיה מותאם אישית וחבילת תמיכה 

על מנת להוציא את המיטב מהשימוש באיטלס, אנו מספקים לרשות לקוחותינו שירות מסובסד של כתיבת תפריטי הרזיה מותאמים אישית וחבילת תמיכה חודשית בטלפון ובווצאפ. לרשותכם עומדים צוות תמיכה מקצועי הנותן ייעוץ תזונתי במגוון נושאים. 

בין אם אתם סובלים מסוכרת, עודף משקל גבוה, צריכים להוריד רק 5 ק"ג, מתאמנים באופן קבוע, לא אוהבים מזונות מסוימים ואתם רוצים להוציא את המקסימום מהשימוש באיטלס - אתם צריכים התאמה אישית של התפריט היומי שלכם! 

 

הדיאטנית הקלינית שלנו תתאים עבורכם תפריטים בהתאמה אישית לסגנון חייכם. המחקרים האחרונים בתחום הירידה במשקל מראים שתפריטים מותאמים אישית לסגנון חייו וטעמו, משפרים את אחוזי ההצלחה בזמן ירידה במשקל. זאת, בשילוב של תמיכה אישית צמודה בטלפון ובווצאפ יבטיחו שתמיד יהיה מישהו לצדכם בלחיצת כפתור. 

* השירות מסובסד ללקוחות החברה בלבד!

מה מקבלים בחבילת התמיכה? 

בשלב רכישת מוצר האיטלס, תדרשו למלא שאלון רפואי בו אנחנו לומדים מספר פרטים עליך ועל סגנון חייך, הדיאטנית מתאימה עבורך תפריט תזונתי אישי שילווה אותך בזמן השימוש. לאורך תקופת התמיכה, יוצמד אליך יועץ תמיכה אישי בווצאפ ובטלפון שיעמוד עבורך לכל שאלה. 

לרכישה חבילת תמיכה

כל הזכויות שמורות ל-EatLess

קנייה בטוחה

  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

המידע והתכנים שבאתר אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. איטלס אינו תרופה ואינו נועד לרפא מחלות,

בכל שאלה רפואית על המשתמש להיוועץ ברופא או איש מקצוע מוסמך. לשאלות בנושא תזונה, ניתן לפנות לשירות הלקוחות להיוועצות עם הדיאטנית הקלינית של החברה.